صنعت ورق آرین پاژ

تاریخچه شرکت صنعت ورق آرین پاژ

مجموعه صنعت ورق آرین پاژ( سهامی خاص) به شماره ثبت 10019 به مساحت 55 هزار متر مربع و با ظرفیت اسمی 300 هزار تن در سال مطابق با سفارش مشتریان، در شهرک صنعتی نیزار استان قم واقع شده است.
این شرکت در سال 1389 در زمینه تولید محصولات فولادی با کیفیت برش خورده و اصلاح شده، تولید و توزیع لوله و پروفیل تخصصی خودرو و سایر مصارف ویژه ( طرح توسعه) ، همراه با ارائه خدمات تولیدی، فنی، بازرگانی و لجستیک، فعال میباشد.
شرکت صنعت ورق آرین پاژ با هدف کسب رضایتمندی حداکثری مشتریان و تامین بخش قابل توجهی از نیازهای بازار مصرف کلاف ها و ورق های فولادی شیت شده و نواربر شده با کیفیت ، در صنایع خودرو سازی ، لوازم خانگی، لوله و پروفیل، صنایع گالوانیزه،بشکه سازی و چیلیک و سایر  مصارف صنعتی ، سیاست گذاری های خود را تدوین نموده است و با انجام فعالیت های متنوع تولیدی بازرگانی اعم از انواع خدمات کیفی و فوق کیفی اصلاح و برش و بهبود کیفیت و ایجاد امکانات انبارداری و لجستیک در سالن های مسقف در مساحتی قریب به 6500 متر مربع با ظرفیت 10 هزار تن در راستای اهداف عالیه خود گام بر میدارد.
موقعیت جغرافیایی و لجستیکی شرکت، دسترسی آسان به جاده ترانزیتی، فاصله ۱۸۰۰ متری تا جاده ترانزیت و قرارگیری در مرکز ایران از ویژگی‌های بارز این شرکت میباشد.